سایت خبری اریسمان نیوز

اریسمان|سایت خبری|اریسمان نیوز

13911111000152_PhotoA

رئیس هیئت اجرایی انتخابات نطنز گفت: تاکنون ۲۵ نفر در حوزه‌های انتخابیه این شهرستان برای چهارمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی فرمانداری نطنز، سید امیر جعفری اظهار کرد: تا پایان روز گذشته در حوزه‌های انتخابیه چهارمین دوره شورا‌های اسلامی شهر نطنز، بادرود، خالد‌آباد و طرقرود و حوزه‌های انتخابیه روستا‌های بخش مرکزی و بخش امامزاده ۲۵ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که ۱۴ نفر از این افراد ثبت‌نام نهایی و ۱۱ نفر نیز ثبت‌نام اولیه خود را انجام داده‌اند.

وی با بیان اینکه تا‌کنون هشت نفر از داوطلبان با حضور در دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی اقدام به پیش ثبت‌نام کرده‌اند، اضافه کرد: تاکنون تمام افراد ثبت‌نام‌کننده برای این دوره از انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای این شهرستان از آقایان بوده‌اند.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان نطنز تصریح کرد: کاندیدا‌های انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا می‌توانند تا پایان مهلت قانونی ثبت‌نام، هر روز (از ساعت هشت صبح تا پنج بعد‌ازظهر با در دست داشتن مدارک لازم به دفاتر پیشخوان دولت، دفاتر ICT، بخشداری مرکزی، امامزاده و فرمانداری نسبت به پیش ثبت‌نام و تکمیل آن اقدام کنند.
 

یک دیدگاه so far.

 1. به وب ال یس مراجعه کنید می‌گه:

  نشست منتظران موعود

  با حضور دکتر محمد حسن قدیری ابیانه

  کارشناس عالی وزارت امور خارجه

  موضوع: تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

  پنجشنبه ۲۹/۱/۹۲ بعد نماز مغرب و عشاء

  مسجد امام سجاد علیه السلام شهر بادرود

  پایگاه مقاومت بسیج امام مهدی (عج)

  تشکل طلاب و دانشجویان موسسه آل یاسین بادرود